Restaurace RKC Nové Dvory

Potěšte všechny Vaše smysly v naší restauraci zařízené ve staročeském selském stylu. Um našich kuchařů, příjemný interiér a profesionální obsluha vytvářejí dokonalou harmonii chutí, vůní a intimního prostředí.

Přijďte si vychutnat to nejlepší ze staročeské i moderní kuchyně. Ve stále nabídce připravujeme našim hostům pivní chuťovky, které si připravujeme sami (domácí utopenec či nakládaný hermelím), uzeniny a podobné produkty kupujeme od místního domácího řeznictví. Po předchozí domluvě rádi připravíme náročnějším klientům pečená kolena, grilovaná žebírka, steaky, ryby, pečené sele apod. Pro přípravu pokrmů vybíráme ty nejlepší čerstvé suroviny. K našim zákazníků přistupujeme individuálně, nasloucháme jejich přáním a snažíme se připravit pohoštění dle jejich představ.

Samozřejmostí je široká nabídka alkoholických i nealkoholických nápojů, rozmanitý sortiment kvalitních českých i světových vín doporučených předními sommeliery. Specialitou jsou originální kvasnicová piva z našeho minipivovaru.

Rádi pro Vás připravíme bohaté rauty, hostiny a pestré občerstvení. Vyhovíme jakýmkoliv Vašim požadavkům.

OTEVÍRACÍ DOBA PIVOVARSKÉ RESTAURACE

  • Pondělí - Čtvrtej: 11 - 22
  • Pátek + Sobota: 11 - 23
  • Neděle: 11 - 21

Selská restaurace

Selská restaurace Selská restaurace Selská restaurace

Pivovarská restaurace

Pivovarská restaurace Pivovarská restaurace Pivovarská restaurace Pivovarská restaurace

Pivovarská terasa

Pivovarská terasa Pivovarská terasa

Letní kuchyně

Letní kuchyně Letní kuchyně