Wellness na jihu Čech

Pečujte o své zdraví a krásu, nechte se hýčkat od profesionálů, relaxujte a načerpejte novou energii v Rekreačním a Kongresovém Centru Nové Dvory.

K dispozici je Vám krytý bazén, sauna a posilovna. Využít můžete také služby profesionálního maséra. To vše v moderně vybavených prostorách wellness.

Pro dokonalé využití času Vám rádi zajistíme doprovodné programy nebo výlety na zajímavá místa podle Vašeho přání (České Budějovice, Český Krumlov, Hluboká nad Vltavou, Holašovice, Třeboň a další). Milovníci přírody mohou vyrazit pěšky nebo na kole do přírodní rezervace Vrbenské rybníky, kde žije řada chráněných a ohrožených druhů živočichů, rostlin a hub. Sídlí tady více než 80 druhů ptáků a přes 800 druhů motýlů. Rezervací vede naučná stezka. Turistické trasy slouží jako cyklostezky a napojují se na širokou síť dalších cest.

Neváhejte a přijďte načerpat novou energii do RKC Nové Dvory. Těšíme se na Vás! - Rezervace nutná!

OTEVÍRACÍ DOBA WELLNESS A FITNESS

  • Pondělí až neděle: 9 - 19
  • nutná rezervace předem, tel.: 774 910 155

CENÍK WELLNESS*

BAZÉN
dospělá osoba - 100,- / h
dítě do 12 let - 70,- / h
- každá další hodina 50,- Kč/os
děti do 2 let zdarma

SAUNA
2 osoby - 340,- Kč / h
3 osoby - 480,- Kč / h
4 osoby - 600,- Kč / h
- každá další hodina 100,- Kč/os

Private wellness** - 1.500,- / h

*Výše uvedené ceny jsou bez zapůjčení prádla. **Službu PRIVATE WELLNESS lze využít max. v 10-ti osobách.

Zapůjčení prádla:

Ručník Osuška Prostěradlo
20,- 30,- 40,-

Pozn.: Přejete si naprosté soukromí v našem wellness centru? Nechcete se o chvíle pohody s nikým dělit? Dáváme Vám možnost využít „wellness private“, kdy si pronajmete celé prostory wellness centra, bez obav nad tím, zda se o něj budete muset dělit s ostatními.

CENÍK FITNESS

Permanentku do fitness je možné zakoupit na recepci RKC Nové Dvory, bližší informace na tel: +420 774 910 155 nebo recepcerkc@seznam.cz

Veřejnost Permanentka doba
85,- 74,- 60 min

VÍCEÚČELOVÝ KURT

Přijďte s přáteli využít víceúčelové sportoviště, které se nachází v klidné zadní části našeho areálu. Je možné zahrát si tenis, nohejbal, volejbal a basketbal. Po předchozí domluvě Vám připravíme výčepní zařízení a sud piva dle vlastního výběru, účtována Vám bude reálná konzumace.

PROVOZNÍ DOBA KURTU

  • Po - Pá: 8 - 19

  • 150,-/hodina

RYBOLOV NA SOUKROMÉM RYBNÍKU

Pro vášnivé rybáře nabízíme chvíle odpočinku u vody. Soukromý rybník ve vzdálenosti cca 10 min. chůze od RKC Nové Dvory je vám k dispozici na objednávku 24 hodin dopředu. V rybníce se nacházejí běžné druhy českých ryb. Rybářské vybavení potřebujete vlastní.

  • 200, -/ prut (chyť a pusť)

Bazén

Sauna

Fitness

Víceúčelový kurt

Rybolov